Асоціація ОТГ презентувала спеціалізовану інтернет-сторінку «Громади проти COVID-19»

10 квітня була презентована інтернет-сторінка «Громади проти COVID-19» (https://razom.hromady.org), яку створила Асоціація ОТГ за підтримки за Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» SKL International. Ті хто, на жаль, не зміг, з якихось причин, долучитися до онлайн-презентації – пропонуємо переглянути її у запису на нашій Facebook-сторінці.

Зазначимо, що «Громади проти COVID-19» – це своєрідний збірник практик, що стане при нагоді для органів місцевого самоврядування в умовах протидії поширенню  пандемії коронавірусу COVID-19. Під час створення інтернет-сторінки за приклад була взята ідея американської асоціації ICMA, а також було враховано досвід українських, польських та шведських муніципалітетів.

На сторінці можна знайти актуальну інформацію про те як працювати в нових умовах, а саме, як організувати роботу виконавчих органів місцевого самоврядування в період карантину, як оптимізувати заходи з протидії COVID-19 на об’єктах житлового господарства та організувати безперебійне забезпечення водою, теплом, вивезення сміття, прибирання та дезінфекції, також роботу соціальних служб для підтримки соціально вразливих груп населення та тих осіб, що перебувають на карантині, як самоорганізовуватись в нових умовах.