Відбулось онлайн-засідання секторальної платформи “Охорона здоров’я”

Днями  відбулось онлайн-засідання секторальної платформи «Охорона здоров’я», за участю голів громад, головних лікарів з 15 областей України та спікерів від Національної служби здоров’я України. Саме ж засідання відбуватись в форматі запитання-відповіді від громад первинного та вторинного рівня медицини, однак одним з найважливіших питань було обговорення про необхідність перегляду капітаційної ставки на пацієнта.

Окрім цього,  директор Департаменту договірної роботи Національної служби здоров’я України Андрій Віленський ознайомив з теоретичними питаннями медичної реформи та медичними послугами через Програми, а саме: програма медичних гарантій,  програма реімбурсації «Доступні ліки», програма онлайн навчання «Клінічне кодування в українській системі ДСГ» та виплати за договорами про медичне обслуговування з закладами СМД

Водночас, директорка Департаменту замовлення медичних послуг та лікарських засобів Національної служби здоров’я України Альона Горошко розповіла про фінансування в умовах COVID-19 та перелік лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Детальніше з презентацією можна ознайомити  за посиланням. 

За підсумками засідання було вирішено, що найближчим часом буде проведено спільне засідання Платформи «Охорона здоров’я» з залученням Національної служби здоров’я України, Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства фінансів України.