Соціальний проєкт Давидівської ОТГ «Допоможемо близьким»

  1. Опис практики: Соціальний проєкт Давидівської ОТГ «Допоможемо близьким»
  2. Проблема, на вирішення якої спрямована практика: 

Проблемою стало вирішення питання підтримки осіб похилого віку, та позбавлених опіки рідних, що мешкають у Давидівській ОТГ (132 особи).

Щоб мінімізувати їх контакти, оскільки вони знаходяться в групі ризику під час пандемії коронавірусу, Давидівська ОТГ  розробила Програму соціального проєкту «Допоможемо близьким» спрямовану на забезпечення мінімальним набором продуктів, засобами індивідуального захисту (медичними масками та антисептиком) необхідних для проживання в умовах карантину.

3. Ключові кроки для вирішення  проблеми:

Визначення осіб, котрі потребують допомоги та забезпечення доставки продуктових наборів та засобів індивідуального захисту особам, відповідно до списку.

Призначення відповідальних за формування продуктових наборів. 

До реалізації Програми були залученні старости чотирьох старостинських округів (12 населених пунктів), працівники відділу культури та інформаційної політики, які власним транспортом на волонтерських засадах без відшкодування пального здійснили адресну доставку.

Забезпечення у продуктових наборах стандартний мінімум продуктів (рис, гречка, макарон, олія, борошно тощо), засобами індивідуального захисту (масок (2 шт.) та антисептика (700 мл)).

Визначення періоду реалізації практики в два етапи (березень – червень 2020).

Виготовлення інформаційно-поліграфічної продукції, з метою поширення в межах програми та висвітлення заходів у мережі інтернет.

4. Якісні та кількісні результати:

Виконано перший етап програми, забезпечено 132 особи похилого віку продуктовими наборами та засобами індивідуального захисту з адресною доставкою. 

Заплановано реалізацію виконання другого етапу програми соціального проєкту «Допоможемо близьким», котрий буде впроваджено у період із 12 по 17 квітня 2020 року та передбачає надання допомоги окрім осіб похилого віку також малозабезпеченим та сім’ям у складних життєвих обставинах (255 пакунків).

5. Головні ризики впровадження практики:

  • Члени команди будуть неналежно дотримуватись рекомендацій із соціального дистанціювання та особистої гігієни в умовах карантину;
  • Можливі помилки під час складання списку отримувачів соціальної допомоги в умовах обмеженості кількості працівників виконавчого комітету.
  1. Додатки: 

додаток 1: Програма соціального проєкту «Допоможемо близьким» Давидівської сільської ради ОТГ у 2020 (в форматі pdf)

 

  1. Інформація про орган місцевого самоврядування:
  1. Повна назва органу місцевого самоврядування ОТГ:

           Давидівська ОТГ, Львівська обл.

  1. Телефон: 032227-75-47

адреса електронної пошти:davudiv.sr@ukr.net   

сайт ОМС: http://davydivska.gromada.org.ua

  1. ПІБ Голови ОМС: 

          Керницький Володимир Михайлович

  1. ПІБ особи, яка відповідальна за впровадження практики:

Кучак Христина Ярославівна, Яцик Іван Володимирович